Kıbrıs

Oteller

Duja Hotels'de çifte atama

Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Banu Mızrak, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna terfi etti. Grubun satış ve pazarlama koordinatörü Volkan Gökay " Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecektir.

9 Ocak 2024 Saat: 19:44
Duja Hotelsde çifte atama
Duja Hotels'de çifte atama

Konaklama ve turizm'in tüm dinamiklerini bünyesinde barındırmayı hedefleyerek hizmet vermeye başlayan Duja Hotels büyümeye devam ediyor.Bodrum’un en güzel lokasyonunda iki, Didim’de bir otele sahip olan marka, kış turizmine de iddialı bir giriş yaparak Kars Sarıkamış’ta kış turizmin nabzını belirliyor.

Duja Hotels önümüzdeki günlerde bünyesine yeni tesisler eklemeye hazırlanıyor. Bir zinicr marka olma yolunda ilerleyen Duja Hotels'de üst düzey'de atamalar gerçekleşti. Markanın kuruluşundan beri Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan tecrübeli turizmci Banu Mızrak, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna terfi etti. Grubun satış ve pazarlama koordinatörü Volkan Gökay "Uzun yıllardır ekibimizde DUJA HOTELSSatış ve Pazarlama Müdürü olarak beni asiste eden arkadaşımız Banu MIZRAK, bana olan desteğine bundan böyle DUJA HOTELS Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecektir. Kendisine ve DUJA HOTELS ailemize hayırlı olmasını diler, uzun yıllar birlikte pek çok başarılara imza atmayı temenni ederim." sözleri ile görev değişikliğini duyurdu.

Etiketler: Duja Hotels,

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Turizm Haberci, Turizm haberleri, Turizm Bölgeleri hakkında bilgiler Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız