Kıbrıs

Dünya

Marmaris’in turistik tanıtımına destek oluyor

Ünlü sanatçı Yonca Poyrazoğlu’nun “At gibi gidenler…” adlı son şarkısı, Marmaris’in turistik tanıtımına destek oluyor.

17 Eylül 2023 Saat: 18:55
Marmaris’in turistik tanıtımına destek oluyor
Marmaris’in turistik tanıtımına destek oluyor

Marmaris’in turistik tanıtımına destek oluyor

Ata Sevgi/Marmaris  Ünlü sanatçı Yonca Poyrazoğlu’nun “At gibi gidenler…” adlı son şarkısı, Marmaris’in turistik tanıtımına destek oluyor. Muğla Marmaris’te yaşamını sürdüren ünlü pop müzik sanatçısı Yonca Poyrazoğlu, Club tarzı “At gibi gidenler…” şarkısı, çok iddialı 

Muğla Marmaris’te yaşamını sürdüren ünlü pop müzik sanatçısı Yonca Poyrazoğlu, Club tarzı “At gibi gidenler…” şarkısı, çok iddialı bir şekilde müzik piyasasına girdi.

        Ünlü Orkestra Şefi Duayen Müzisyen Üstün Poyraz’ın kızı ve Türk Sanat Müziği’nin duayen sanatçıları İsmail Şençalar ve Suzan Güven’in torunu olan sanaçtı Yonca Poyrazoğlu, hareketli bir club şarkı olan “At gibi gidenler…” in video klip çekimlerini Marmaris Barlar sokağı, Hisarönü Değirmenyanı jip safari alanı ve Turunç Beldesi mahallesinde tamamladı.
                Sözleri Cengiz Atabay, Müziği 
Kürşat Poyraz’a ait olan, yönetmenliğini Sinan Akyol’un ve iletişim koordinatörlüğünü de Gazeteci Ata Sevgi’nin  yaptığı  At gibi gidenler…” adlı şarkı;  Areena Club, Tornado Jeep Safari ve Turunç Resort Hotel desteğiyle Marmaris turizmini anlatan gece hayatı, deniz kum ve yeşiller arasında safari görüntüleriyle dikkat çekiyor.
                 Youtube’da yayına girdiği ilk günde Türkiye’den ve Avrupa’dan yaklaşık 286.000 bin kişi tarafından izlenen “At gibi gidenler…” şarkısının, turizm sezonu boyunca barlarda ve plajlarda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Turizm Haberci, Turizm haberleri, Turizm Bölgeleri hakkında bilgiler Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız